30 вересня 2023

Вадим ПАНЕНКО, генеральний конструктор- начальник СКБ АТ "Сумське МНВО- Інжиніринг", щиро вітає Сумський державний університет з нагоди 75=річного ювілею:

Від імені колективу СКБ АТ "Сумське МНВО- Інжиніринг" і від себе особисто гаряче і сердечно вітаю колектив Сумського державного університету зі знаменною подією - 75-річчям з дня утворення.
Упевнений, що великий досвід і традиції, які склалися в Вашому висококваліфікованому колективі допоможуть стабільно працювати і успішно розвиватися та в подальшому вирішувати науково-технічні завдання, пов'язані зі створенням нового нафтогазового, енергетичного та іншого устаткування, а також формуванням нових поколінь фахівців, що є однією з основ подальшого розвитку науково-виробничого потенціалу АТ "Сумське МНВО- Інжиніринг".
Бажаю колективу універсітету сміливих задумів, щасливого майбутнього, творчих успіхів у діяльності, спрямованій на подальший розвиток освіти та науки України.