28 вересня 2023

Андрій СУПРУН, комерційний директор ТОВ "НОВАТЕК-Україна", випускник кафедри технічної теплофізики 2008 року за освітньою програмою "Компресори, пневмоагрегати та вакуумна техніка" вітає рідну Альма Матер.

Прийміть мої найщиріші вітання та побажання всьому колективу Сумського державного університету з нагоди святкування 75-ї річниці від дня заснування! Відзначаючи 75 років успіху на освітянській ниві, у Вас є всі підстави пишатися минулим університету та радіти його майбутньому. Я впевнений, що СумДУ продовжуватиме своє покликання готувати студентів до успішної взаємодії зі світом ще багато років.

Я пишаюся бути Вашим випускником і дякую Вам.