31 жовтня 2023

Приводом зустрічі у Києві стало обговорення актуальних кейсів стратегічного партнерства та спільної роботи у напрямку формування енергетичної незалежності України.

З окремими науковими проєктами представники управлінського менеджменту ПАТ «Укрнафта» попередньо ознайомились під час робочого візиту до Сумського державного університету у вересні цього року. На нинішній зустрічі керівники відповідних наукових напрямів СумДУ надали спеціалістам нафтовидобувної компанії більш детальні характеристики науково-прикладних розробок, розповіли про можливості їх застосування.

Завідувач кафедри технічної теплофізики Сергій ВАНЄЄВ презентував турбоприводи та турбодентандери, що можуть використовуватися як джерело альтернативної енергії на об’єктах газорозподільчих систем, а також в якості приводів трубопровідної арматури (перш за все засувок).

Спеціалісти ПАТ «Укрнафта» високо оцінили запропоновані рішення, тож сподіваємося на подальшу плідну співпрацю в нафтогазовому секторі!