13 червня 2024
На кафедрі технічної теплофізики 06 та 13 червня 2024 року відбувся захист кваліфікаційних робіт бакалаврів спеціальності 142 "Енергетичне машинобудування" освітньої програми "Опалення, вентиляція, кондиціювання повітря та штучний холод" денної, заочної та дистанційної форм навчання. Це перший випуск бакалаврів за цією освітньою програмою.
Тематика робіт пов’язана з розробкою сучасного енергоефективного компресорного, теплонасосного, холодильного та опалювального обладнання.
Захист робіт відбувався в змішаному форматі. Всі роботи були виконані на високому професійному рівні, що підтвердилося оцінками екзаменаційної комісії.
Викладачі та співробітники кафедри технічної теплофізики щиро вітають здобувачів з успішним захистом бакалаврських робіт та бажають успіхів у подальшому навчанні для здобуття кваліфікації магістра!