20 червня 2022

15 червня 2022 року на кафедрі технічної теплофізики СумДУ відбувся он-лайн захист кваліфікаційних робіт бакалаврів спеціальності 142 «Енергетичне машинобудування», освітня програма «Холодильні машини і установки». Випускники навчалися за дистанційною формою та з урахуванням раніше отриманого диплому молодшого бакалавра у Дрогобицькому фаховому коледжі нафти і газу (Львівська область) протягом 1 року 10 місяців успішно пройшли навчання та невдовзі отримають дипломи бакалаврів енергетичного машинобудування. Це був другий випуск здобувачів за дистанційною формою навчання і тепер вони планують продовжити навчання та отримати дипломи магістра.
Запрошуємо всіх вступати до бакалавратури або магістратури за спеціальністю 142 «Енергетичне машинобудування». Навчання можливе як за денною, так і дистанційною або заочною формами. Особливо перспективною є нова, унікальна в Україні, освітня програма «Опалення, вентиляція, кондиціювання повітря та штучний холод», яка більш відома за кордоном за  абревіатурою HVAC&R. Отримайте якісну, сучасну та перспективну освіту!