16 березня 2023

16 березня 2023 року доценти кафедри ТТФ Юрій Мерзляков та Станіслав Мелейчук провели онлайн зустріч зі студентами Дніпровського фахового коледжу будівельно-монтажних технологій та архітектури.

На зустрічі було представлено освітні програми кафедри за спеціальністю «Опалення, вентиляція, кондиціювання повітря та штучний холод» та «Компресори, пневмоагрегати та вакуумна техніка» спеціальності 142 «Енергетичне машинобудування», а також строки подання заяв та документів на вступ,  необхідні для вступу предмети НМТ. Кафедра технічної теплофізики готує фахівців за денною, заочною та дистанційною формами навчання за степенями «бакалавр» та «магістр»